• et
  • en
  • ru
+372 630 3700
property@capitalmill.eu
Zivile Kriksciuniene
Müügijuht Leedus
+370 6120 2555

Živilė Krikščiūnienė näol on tegemist äärmiselt kogenud inimesega, kes tunneb suurepäraselt Leedu ärikinnisvaraturu spetsiifikat ning iseärasusi, mida tõestab aastate pikkune tulemuslik praktika. Oma kogemused on ta omandanud koostöös nimekate turuliidritega, nagu seda on Hennes & Mauritz, Apranga, LPP, Maxima jpt. Alates 2008. aastast on Živilė teinud koostööd ning omandanud  hulganisti kogemusi erinevate investeerimisettevõtetega rahvusvahelisel tasandil, kelle spetsiifikaks on just ärikinnisvara, sealhulgas Deka Immobilien, Capital Mill, Westerwijk Investments jpt.

Živilė praktikasse kuuluvad investeeringute analüüsimine, läbirääkimised, üürnike ja üürilepingutega seonduv, samuti peamiste Leedu kaubanduskeskuste konsulteerimine üürilepingutega seotud küsimuste osas. Oma suurimateks tugevusteks peab ta just läbirääkimisoskusi, keeruliste tehingutega seotud dokumentatsiooni koordineerimist ning kliendi ärimudeli ning vajaduste mõistmist.

Živilė on saanud pikaajalise kinnisvaravaldkonnas töötamise kogemuse ettevõttes NEWSEC, millega ta ühines alates 2008. a. ning, kus ta juhtis alates 2013. a. üüripindade osakonda. Živilė liitus Capital Milli meeskonnaga 2016 a. juunikuus.

Živilė eesmärkideks on saada parimaid teadmisi kinnisvaraturu seadusandlusest, pidevalt kinnisvaraturu valdkonnas areneda, müügikogemuse pidev lihvimine ning üleüldise ettevõtlikkuse arendamine enda isiku suhtes. Lisaks eeltoodule iseloomustab Živilė’t oskus leida probleemidele sobivaim lahendus ja seda nii ärilistest aspektidest, kui ka loominguliselt lähenedes.

Kliendid ja koostööpartnerid on Živilėt kirjeldanud kui ambitsioonikat, karismaatilist ning kiire reageerimisega kinnisvaraprofessionaali, kelle käest saab alati usaldusväärset nõu, sealhulgas oskab ta selgitada keerulisi ärilisi ning juriidilisi asjaolusid lihtsas keeles, keskendudes eeskätt kliendi vajadustele.