• et
  • en
  • ru
+372 630 3700
property@capitalmill.eu
Poordi tn 3 “Promenaadi majad”
Aadress
Poordi tn 3 ja 5
Kinnistu pindala
7897 m2
Ehitusaasta
2017
Built net area
25 818 m2
Väljumine portfellist
2018

Promenaadi maja

Promenaadi kortermaja on jagatud kolmeks mahuks, et liigendada pikka mahtu ning rõhutada erinevaid elamise viise ja kvaliteete. See idee on läbi töötatud nii fassaadis, hoonete plaanilahenduses, kui ka korterite tüpoloogiates. Loodud hoone on esindusliku, kaasaegne arhitektuuriga- see paistab kaugele ning lubab oma elanikele kõrgeimat elukvaliteeti ja parimaid vaateid ümbritsevale.

 

PEREMAJA

Kompaktne ja pere-elu nõudmistele kõige paremini vastav maja. Lisaks põhihoonele on siin ka eksklusiivne hoovimaja. Päikselises sisehoovis on katuseterrass koos mänguväljakuga.

LINNAMAJA

Kõige silmapaistvamas asukohas on siseaatriumiga luksuslik elamu. See on sobiv ennekõike kiiret linnalikku eluviisi tarbivatele inimestele, kelle jaoks on linn kui elutuba. Teisel korrusel asub väliterrassiga kohvik, kuhu võib oma korterist kasvõi sussides hommikust sööma minna.

Projekti asukoht on vanalinna ja mere vahelises kvartalis, millel on potentsiaal kujuneda Tallinna merele avamise võtmepiirkonnaks. Aastas läbib Tallinna sadamat 8 miljonit turisti, kes suure tõenäosusega läbivad just seda ala. Admiraliteedi äärsed kvartalid toovad kokku nii Tallinna vanalinnast kui ärikeskusest saabuvad inimvood. Hoone tänavatasandil on selles valguses suur potentsiaal muutuda atraktiivseks kaubanduspinnaks, mis erineb radikaalselt praegusest vodkaturisti kauabandusmaailmast.