• et
  • en
  • ru
+372 630 3700
property@capitalmill.eu
Rukki Tehnopark
Aadress
Tallinn-Tartu mnt ja Tallinna ringtee vahetus läheduses
Kinnistu pindala
ca 120 000 m2

Rukki Tehnopark asub Jüri kiiresti arenevas lao- ja tootmishoonete piirkonnas. Tehnopargi asukoht tagab hea transpordiühenduse nii Tallinna Lennujaama, Muuga- ja Paldiski sadama ning kõigi suuremate maanteedega. Hea asukoht muudab antud piirkonna atraktiivseks nii tööandjale kui ka töötajale.

Tehnopargi eeliseks on planeeritavate hoonete paiknemine Tallinn-Tartu maantee ääres kuna see pakub klientidele hea nähtavuse ning võimaluse ennast reklaamida ühe Eesti olulisema tuiksoone ääres.

Visioon

Rukki Tehnopark on loodud ettevõttele, kes väärtustab efektiivsust ja läbimõeldud lahendusi.

Tehnopargi arendaja pakub rätsepatööna rajatud hoonete näol maksimaalselt kliendi soovidele vastavaid lahendusi.

Kinnistud on jaotatud viisil, et vastavalt kliendi soovidele on võimalik ehitada alates 2000m2 suuruseid hooneid.

Rajamisel on kogu ala kommunikatsioonid, tänavavõrk, valgustus, gaasitrass ja kõik muu vajalik tänapäevase tehnopargi toimimiseks.

Lisaks võimaldab detaiplaneering hoonete küttelahendused lahendada ka autonoomselt, lähtudes kliendi soovidest ja vajadustest.

Samuti luuakse uus juurdepääsutee otse Tallinn-Tartu maanteelt, mis annab logistiliselt suure eelise tehnopargile.

Rukki tehnopargi hooned rajatakse üüripindadena lähtudes kliendi vajadustest ja soovidest.

Tehnopark asub Tallinn-Tartu maanteega külgneval 14 hektari suurusel alal ning kogu tehnopargi ehitusmahuks on 60000 ruutmeetrit.

Asukoht

Rukki Tehnopargi hea asukoht Tallinn-Tartu mnt ja Tallinna ringtee vahetus läheduses tagab väga head logistilised ühendused, pidades silmas maanteetrantsporti, sadamaid ja lennujaama. Rukki Tehnopargi asukoht Tallinna ümbruse kõige kiiremini arenevas lao- ja tootmispiirkonnas tagab atraktiivsuse nii töötajate- kui partnerite leidmisel. Samuti on rajatavad hooned väga hästi nähtavad Tallinn-Tartu maanteelt.