• et
 • en
 • ru
+372 630 3700
property@capitalmill.eu
Tutvustus

tutvustus

Tutvustus

Capital Mill OÜ asutati 2008 aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse  ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond.

Kinnisvarainvesteeringute eesmärk on leida investorile väikseima riskitaseme ning suurima võimaliku tulupotentsiaaliga projekte. Capital Mill’i meeskond lähtub eelkõige investori huvidest ning keskendub professionaalsele investeeringute juhtimisele tõstes seeläbi kinnisvaraobjektide väärtust.

Ettevõtte tegutsemisaastate jooksul on tehtud kokku mitmeid investeeringuid koguväärtuses ca 300 miljonit eurot. Käesoleval ajal koosneb ettevõtte investeerimisportfell äri- ja büroohoonetest, kaubanduskeskustest ning lao- ja tootmishoonetest. Investeeringuid on tehtud üle Baltikumi –  Eestis, Lätis ja Leedus. Capital Mill’i poolt hallatav investeerimisportfell on oma tegevusaja jooksul kiiresti kasvanud ning selle jätkumist on oodata ka järgnevate aastate jooksul.

Põhiväärtused

Capital Mill peab oma eesmärkide saavutamisel kõige olulisemaks julget, ambitsioonikat ning eesmärgipärast tegutsemist, mida saadab aus, otsekohene ja vastutustundlik suhtumine. Ettevõtte meeskonnale on oluline osutada kvaliteetset ning professionaalset teenindust, mis on personaalne ja kliendi soove arvestav. Paindlik ja operatiivne lähenemine kõikidele püstitatud ülesannetele toob edu ning on kasumlik nii  kliendile kui ka ettevõttele.

Missioon

Capital Mill’i missioon on pakkuda erainvestoritele parimat võimalikku väärtust, genereerides hoolikalt valitud kinnisvarainvesteeringute väärtuse kasvu.

Visioon

Capital Mill’i visioon on olla juhtiv erainvestorite kinnisvarainvesteeringuid kasvatav ettevõte Baltikumis.

Auhinnad ja tunnustused

 • September 2016: Capital Mill pälvis Euromoney poolt kõrge hinnangu

Eesti arendaja 2016 – büroo- 1 koht

 • September 2015: Capital Mill pälvis Euromoney poolt kõrge hinnangu

Eesti arendaja 2015 – üldkategooria – 2 koht

Eesti arendaja 2015 – büroo – 1 koht

Eesti arendaja 2015 – jaekaubandus – 6 koht

Eesti arendaja 2015 – segaotstarbelised hooned – 2 koht

 • November 2016: Ärihoonele Explorer väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Platinum
 • Mai 2015: Navigator nimetati Baltimaade parimaks kinnisvaraobjektiks. Capital Milli ärihoone Navigator nimetati 21. mail Leedus toimunud Balti Kinnisvara Investeeringute foorumil aasta parimaks kinnisvaraobjektiks.
 • Veebruar 2015: Ärihoonele Navigator väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Gold, mis teeb sellest ametlikult Baltimaade kõige rohelisema omasuguste seas.
 • Detsember 2013: Capital Mill on nüüdsest EKFLi liige.  Alates 10. detsembrist 2013 on Capital Mill täieõiguslik Eesti Kinnisvarafirmade Liidu liige.
 • Oktoober 2013: Tallinna Ettevõtluspäeval tunnustati Navigatori ärimaja.
 • Oktoober 2013: Euromoney tunnustas Capital Milli. Kategooria “Developers – Office/Business”- 1 kohtKategooria “Investment Managers”- 2 koht
 • Oktoober 2013: Capital Mill kinnisvarabüroode TOPis! Igal aastal väljastab Äripäev kinnisvarabüroode TOPi. 2012. aasta tulemuste põhjal saavutas Capital Mill kolmanda positsiooni.