Peterburi tee 47

Aadress: Peterburi tee 47, Tallinn

Kinnistu pindala: 18 400 m2

Üüritav pind: 13 864 m2

Ehitusaasta: 2018

Objekti haldur

Peterburi tee 47

peterburi 47

 

Peterburi tee 47 äri- ja büroohoones asuvad mitmed erineva suurusega bürooruumid. Väikseim pakutav büroopind on 40 m2, ent suurima osas on piiriks vaid korruse suurus, sest baaslahenduse väiksemaid bürooplokke on võimalik kokku ehitada ja tekitada nii kliendi vajadustele vastava suurusega pind. Ruumid on väga avarad – kõrgus ripplaeni on 3 meetrit.

Büroopindadele pääseb läbi kahe trepikoja ning kahe liftiga. Privaatsuse tagamiseks on igasse, st ka kõige väiksemasse, büroosse planeeritud oma tualett. Kontoripinna efektiivsemaks kasutuseks on korrusel ka nõupidamisteruum, mida saavad üürnikud tasuta broneerida ja kasutada. Ent klient on teatavasti kuningas ja kui mõni ettevõte soovib isiklikku nõupidamisteruumi, siis ka seda on võimalik korraldada.

Peterburi teel asuva äri- ja büroohoone oluliseks plussiks on hea ligipääsetavus. Trammi- ja bussipeatused asuvad sisuliselt maja ees ning hoone on kergesti ligipääsetav nii Tallinna kesklinna, Lasnamäe kui ka Narva poolt tulijatele. Parkimiskohti maja ümber ja sisehoovis on kokku 190.

Hoonel on 2,2 meetri kõrgused aknad – osadel büroodel ka maast laeni –, tänu millele pääseb kontoritesse palju valgust. Kolmekordse klaasiga aknad tagavad kõrgema energiatõhususe ning takistavad välismüra pääsu maja sisemusse. Kuna ruumides on väga võimekas jahutus- ja ventilatsioonisüsteem, siis ei muutu ruumid umbseks ega liigselt palavaks ka pärast pikka koosolekut või kuumal suvepäeval. Kuna süsteemid tagavad ruumides hea sisekliima, pole põhjust ka aknaid tuulutuseks avada.

Peterburi tee 47 äri- ja büroohoones asuvad pinnad saab kätte soodsalt. Kui südalinnas on kaasaegsete ja uute büroopindade üürihinnaks umbes 15 €/m2, siis antud hoones algavad üürihinnad 10 €/m2. Üürihind sisaldab täisviimistlust. Ka kõrvalkulud on madalamad

Peterburi tee 47 ankurüürnikeks on TradeHouse’i ilukaubamaja ning Ideal Auto autokeskus. Viimane pakub erinevaid autoteenuseid. Tegemist on suurte ettevõtetega, kel on välja kujunenud juba märkimisväärne kliendibaas. Seega antud hoone puhul pole kindlasti tegemist staatilise büroohoonega, kus liikumist ei toimu. Hoone 2. korrusele tuleb nii üürnikele kui ka külastajatele avatud kohvik koos väliterrassiga.

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks