• et
    • en
    • ru

Marko Kull

Partner


Marko Kull juhib Capital Mill partnerina ettevõtte laienemist nii Lätis kui Leedus. 2015 aastal on 40% kõikidest investeeringutest tehtud väljaspool Eestit. Marko on veendunud, et unistada tuleb julgelt, sest vaid nii sünnivad parimad ideed ning tekib valmisolek enese proovilepanekuks. See oli ka põhjuseks, miks ta aastaid tagasi stabiilse töökoha PricewaterhouseCoopers’is finantsraskustes metsanduse alal tegutseva tootmisettevõtte vastu vahetas – seal ootasid tõelised väljakutsed.

2006 aastal ühines Marko East Capital’i meeskonnaga, kus asus tegutsema Eesti kinnisvarainvesteeringute juhina. Tema juhtimise all investeeriti 60% Baltikumi kinnisvarafondist Eesti projektidesse. 2008. aastal asutas Marko Kull koos Igor Mölderi ja Tanel Samueliga Capital Mill OÜ. Unikaalse kinnisvarainvesteeringutega tegeleva ettevõtte, mis keskendub peamiselt erainvestorite vajadustele.

Oma professionaalse karjääri jooksul on Marko Kull juhtinud kinnisvaratehiguid enam, kui 300 miljoni euro väärtuses. Tema suurimaks kireks on aga kinnisvaraarendus – võimalus luua silmapaistvaid hooneid. Heaks näiteks on Navigatori ärimaja Tallinnas, mis jääb kestvaks väärtuseks tema pühendumuse eest.