• et

Skyon

Skyon

Funktsionaalsed bürood Tallinna silmapaistvaimas kõrghoones

Skyoni büroohoone näol on tegemist ilmselt Tallinna kesklinna ühe silmapaistvaima kõrghoonega. Maja fassaadi ehivad värvilised ja mängulised kujundid, mis lähemal vaatlusel moodustavad korduva mustri. Kujundite vahele on kavandatud LED-valgusribad, mis tekitavad õhtuhämaruses majale hoopis romantilisema ilme. Kuigi Tornimäe piirkonnas on mitmeid kõrghooneid, paistab Skyon oma köitva ja omanäolise arhitektuuriga kahtlemata silma ning eristub selgesti teistest.

Ka maja sisemus ei jää mingil moel alla silmatorkavale fassaadile. Ainuüksi hoone fuajee on eriline: tegemist on 11,5 meetri kõrguse ruumiga, mida ehivad valgustid ja administraatorite selja taga paiknev suur LED-ekraan. Fuajee üks sein imiteerib kaljuseina ja seda kaunistavad taimed. Fuajeesse tulevad ka mugavad istumiskohad.

Skyonis asuvad kaasaegsed, kvaliteetsed ja mõistliku hinnaga bürooruumid, mis sobivad hästi väikestele ettevõtetele. Soovi korral on mööbel ja muu tööks vajalik sisse kolides juba olemas, muutes ettevõtte jaoks kolimise muretumaks ning mugavamaks. Väiksemate büroode puhul on mõeldud ka sellele, milliseid nõupidamislaudade variante üürnikule pakkuda, et ruum oleks võimalikult funktsionaalselt ära kasutatud. Kõikidesse büroodesse, olenemata ruumi suurusest, on planeeritud tualett ja võimalus paigaldada kööginurk.

Suuremate büroode üürnikel on võimalik ruumide planeering ja sisekujundus projekteerida vastavalt oma eelistustele, et tagada võimalikult hea töökeskkond. Kui klient soovib, et tema ettevõte paikneks läbi mitme korruse, siis selle tarbeks on ettenähtud keerdtrepid, mis erinevaid korruseid omavahel ühendavad. Majas on ka neli lifti, millega saab kiirelt erinevate korruste vahel liikuda. Eksklusiivsemad büroopinnad paiknevad 21.-26. korrusel. Lisaväärtust erinevas suuruses büroopindadele annab inspireeriv vaade linnale. Asukoht Tallinna südames kindlustab selle, et kliendid leiavad ettevõtte lihtsasti üles.

Kõrghoone alla on kavandatud parkimiskorrused, kus asuvad ka ruumid jalgratastele. Lisaks sellele on parkimiskorrustel tualetid ja duširuumid, kus on võimalik end pärast jalgrattaga tööle sõitmist värskendada.

VAATA LISAKS

Meteliu 10

VAATA LÄHEMALT

Meteliu 8

VAATA LÄHEMALT

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks