MEIST

TUTVUSTUS

Capital Mill OÜ asutati 2008 aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond.

Kinnisvarainvesteeringute eesmärk on leida investorile väikseima riskitaseme ning suurima võimaliku tulupotentsiaaliga projekte. Capital Mill’i meeskond lähtub eelkõige investori huvidest ning keskendub professionaalsele investeeringute juhtimisele tõstes seeläbi kinnisvaraobjektide väärtust.

Ettevõtte tegutsemisaastate jooksul on tehtud kokku mitmeid investeeringuid koguväärtuses ca 400 miljonit eurot. Käesoleval ajal koosneb ettevõtte investeerimisportfell äri- ja büroohoonetest, kaubanduskeskustest ning lao- ja tootmishoonetest. Investeeringuid on tehtud üle Baltikumi – Eestis, Lätis ja Leedus. Capital Mill’i poolt hallatav investeerimisportfell on oma tegevusaja jooksul kiiresti kasvanud ning selle jätkumist on oodata ka järgnevate aastate jooksul.

PÕHIVÄÄRTUSED

Capital Mill peab oma eesmärkide saavutamisel kõige olulisemaks julget, ambitsioonikat ning eesmärgipärast tegutsemist, mida saadab aus, otsekohene ja vastutustundlik suhtumine. Ettevõtte meeskonnale on oluline osutada kvaliteetset ning professionaalset teenindust, mis on personaalne ja kliendi soove arvestav. Paindlik ja operatiivne lähenemine kõikidele püstitatud ülesannetele toob edu ning on kasumlik nii kliendile kui ka ettevõttele.

MISSIOON

Capital Mill’i missioon on pakkuda erainvestoritele parimat võimalikku väärtust, genereerides hoolikalt valitud kinnisvarainvesteeringute väärtuse kasvu.

VISIOON

Capital Mill’i visioon on olla juhtiv erainvestorite kinnisvarainvesteeringuid kasvatav ettevõte Baltikumis.

AUHINNAD JA TUNNUSTUSED

  • Eesti arendaja 2016 – büroo- 1 koht
  • Eesti arendaja 2015 – üldkategooria – 2 koht
  • Eesti arendaja 2015 – büroo – 1 koht
  • Eesti arendaja 2015 – jaekaubandus – 6 koht
  • Eesti arendaja 2015 – segaotstarbelised hooned – 2 koht
  • Eesti arendaja 2013 – Kategooria “Developers – Office/Business”- 1 koht
  • Eesti arendaja 2013 – Kategooria “Investment Managers”- 2 koht

November 2016: Ärihoonele Explorer väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Platinum

Mai 2015: Capital Milli ärihoone Navigator nimetati 21. mail Leedus toimunud Balti Kinnisvara Investeeringute foorumil aasta parimaks kinnisvaraobjektiks.

Veebruar 2015: Ärihoonele Navigator väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Gold, mis teeb sellest ametlikult Baltimaade kõige rohelisema omasuguste seas.

Alates 10. detsembrist 2013 on Capital Mill täieõiguslik Eesti Kinnisvarafirmade Liidu liige.

Oktoober 2013: Tallinna Ettevõtluspäeval tunnustati Navigatori ärimaja.

Oktoober 2013: Igal aastal väljastab Äripäev kinnisvarabüroode TOPi. 2012. aasta tulemuste põhjal saavutas Capital Mill kolmanda positsiooni.

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks