Julia Kangro

Finantskontroller


"Arvan, et iga äriühingu edusaladuseks on adekvaatse analüüsi põhjal tehtud õiged juhtimisotsused“.

Julia on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse eriala 2007 aastal. Juba õpingute ajal, aastal 2003, alustas ta erialast tööd telekommunikatsiooni ettevõttes AS Starman arveldusspetsialistina, jätkates seal karjääri siseauditi spetsialistina. 2010 aastal lahkus ta antud ettevõttest finantsspetsialisti positsioonilt. Järgmised 6 aastat jätkas ta oma karjääri telekommunikatsiooni sektoris, töötades ettevõttes AS Telia, seal ta alustad tööd analüütikuna ning ajaga tõusis ärikontrolleri ametikohale. Julia hindab kõrgelt Telias saadud kogemust, töötades üheskoos Eesti tugevamate juhtidega.

2016-2017 aastatel töötas ta rahvusvahelise kontserni Carlsberg Grupp Baltikumi logistika kontrollerina (Customer Supply Chain finance Business Partner).

Kinnisvara sektorisse jõudis ta 2017 aastal. Käesoleval hetkel on Julia vastutusalaks juhtimisraportite koostamine, juhtkonna ja investorite toetamine, eelarvestamine, tasuvusprojektide arvutus ja kontroll. Julia leiab, et analüütiline töö eeldab lisaks teoreetilistele teadmistele ka teatud loomingulist lähenemist. Oma tugevusteks peab ta keelteoskust, suhtlemis- ja kuulamisoskust ning esinemisoskust.