Silver Neemelo

Ehitusdirektor


Silver on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna. Õpingute lõpusirgel alustas ta tööd NCC Eesti ASis ehituse objektijuhina ning pärast paari eduka ehitusobjekti valmimist jätkas ta samas ettevõttes projektijuhina. Tema juhtimisel on valminud muinsuskaitse all olevad projektid Toompeal:Kuberneriaia ja linnuse läänekülje restaureerimis- ja rekonstrueerimistööd. Büroohoonetest on valminud Tammsaare Ärimaja, Nord Projekti büroohoone ja Põhja pst. 25 ärihoone.

Tehniliselt keeruliste lahendustega olid Crebiti serverihoone ehitus ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppehoone ehitus, millest viimane on projekteeritud väga eksklusiivse ja innovatiivse hoonena.

Capital Milliga oli tal esimene kokkupuude lepingupartneritena NCC Ehituses, kui Capital Mill tellisRannarootsi Ärikeskuse ehitustöö. Selle projekti eduka lõpetamisega kaasnes Silveri esitamine Aasta Ehitaja 2010 nominendiks.

Alates sellest ehitusprojektist on Silveril olnud hea koostöö Capital Milliga ning 2012. a suvel otsustas ta vastu võtta väljakutse hakata Capital Milli ehitusjuhiks.