• et
    • en
    • ru

Zivile Kriksciuniene

Tegevjuht Leedus


Živilė on olnud Baltikumi regiooni kinnisvara ekspertide koorekihis üle 11 aasta ning on olnud mitme komplekstehingu juures suurte ettevõtete vahel. Tema klientide seas on olnud Hennes & Mauritz, Apranga Group, LPP Group, Lidl, Maxima ja paljud teised. Alates aastast 2008 on Živilė töötanud koos mitme rahvusvahelise kinnisvara investeeringutega tegeleva firmaga, nagu Deka Immobilien, Capital Mill ja Westerwijk Investments.

Živilė on alati abiks oma teadmiste ja kogemuste pagasiga – tootlikkuse analüüs, läbirääkimiste kunst ning konsulteerimine kinnisvara halduse ja üüristrateegia küsimustes. Oma tugevusteks peab ta efektiivset läbirääkimiste oskust, tehingute sõlmimise koordineerimist ning hiljem dokumenteerimist ja oma klientide vajadustest, ärilistest huvidest arusaamist.

Živilė’l on bakalauruse kraad erialal õigus and administratsioon ja magistri kraad auditeerimises. 2008. aastal astus ta rahvusvahelise kinnisvara turule, töötades kinnisvara nõustamisettevõtes NEWSEC. Capital Mill’i meeskonnaga liitus ta 2016. aasta juunis.