Zivile Kriksciuniene

Tegevjuht Leedus


Živilė on oma ala professionaal, kellel on 15-aastane kogemus ärikinnisvara, kinnisvarainvesteeringute, kinnisvarahalduse, juriidiliste läbirääkimiste ja kliendisuhete haldamise alal.

Živilė liikumist kommertskinnisvara suunas on toetanud tema eelnev taust õigusteaduse ja müügi vallas. Varasemalt juhtis ta 10 aastat Leedu suurima kinnisvaraettevõtte üüriosakonda. Täna aga aitab ta investoritel omandada ärikinnisvara üle Baltikumi ja luua väärtust läbi kvaliteetse kinnisvarajuhtimise.

Oma karjääri jooksul on ta olnud üheks osapooleks mitmete suurte tehingute juures ning töötanud selliste klientidega nagu Deka Immobilien, Westerwijk Investments ja teised.

Tema peamiste tugevuste hulka kuuluvad head läbirääkimisoskused ja võime pakkuda äriklientidele lahendusi, mis lähtuvad kliendi vajadustest ja huvidest. Lisaks tunneb Živilė professionaalset huvi teemade vastu, mis käsitlevad kinnisvara jätkusuutlikust ja urbanismi.

Kinnisvara on Živilė jaoks valdkond, mis pakub tulevastele põlvkondadele kauakestvat väärtust ja seega on tal hea meel sellest osa saada ja enda panus anda.