Capital Milli fotokonkurss „Südalinna kõrgustes“

Skyon kutsub Sind osalema fotokonkursil “Südalinna kõrgustes”. See on ainulaadne võimalus Eesti parimatele fotograafidele.

Lubame Sind turvavarustusega 95 m kõrgusele Skyoni ärihoone katusele, kust avaneb suurepärane vaade Tallinna südalinnale. Katusel on Sul võimalik teha lummavaid pilte Tallinna südalinna vaadetest ja Skyoni uuest ärimajast, mis hiljem kaunistavad Skyoni aatriumi.

Zürii valib välja 3 parimat autorit, kes saavad auhinnad (I koht 500 €, II koht 300 € ja III koht 200 € Euronicsi kinkekaardi).

Pildistada on võimalik vahemikus 16.12.2020 – 22.01.2021. Pildistamine tuleb eraldi kokku leppida aadressil skyon@oder.ee Viimane võimalus pildistamiseks registreeruda on 18.01.2021.

Ootame fotosid aadressil: skyon@oder.ee kuni 22. jaanuarini 2021. Võitjad kuulutame välja 28. jaanuaril 2021.

Tingimused: Lisaks vaatefotodele peaks olema kajastatud ka hoone ise või hoone detailid. Saadetud fotofaili lühema külje miinimumpikkus peab olema 2500 pikslit. Fotode kasutamise õigust jagab fotode saatja Capital Milliga. Võistlusele saadetud töid võivad autorid kõikides kanalites jagada. Fotograaf saab võistlusele esitada nii palju pilte, kui soovib.

VEEL UUDISEID

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks