Pressiteade: Sünnipäevapidu Tornimäel! Rahva tõmbasid käima Daniel Levi, Henrik Kalmet ja Kristjan Järvi

Skyoni esimese sünnipäeva puhul korraldati võimas hoovipidu, mis pakkus mõnusat muusikat, maitsvat toitu ning mis peamine – nalja ja mõtteainet. Tornimäele kogunenud rahva meelt lahutasid mitmed tuntud esinejad.  

Tunnustatud dirigent ja helilooja Kristjan Järvi jagas koos Henrik Kalmetiga inspireerivaid mõtteid juhitööst. “Kuidas inspireerida läbi juhtimise? Kerge on olla keegi, kes kurdab ja ei viitsi – tasub olla see eeskuju, kes läheb, teeb ja võtab riski. Luua meeskondlik meeleolu, panna naerma ja jagada positiivset energiat – see on see, millest kõik tahavad osa saada,” rääkis Järvi.  

Hoone arendaja Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu liitus ettevõttega vahetult enne hoone avamist, mistõttu on sünnipäeva näol tegu veelgi olulisema sündmusega ka tema jaoks. ”Võib öelda, et sattusin ettevõttesse tulles kohe epitsentrisse – seoses uue ametikoha ja hoone avamisega seisid ees põnevad ajad nii minu kui ka kolleegide jaoks. Skyon on minu silmis kindlasti üks kinnisvaraarenduse lipulaevadest ja usun, et räägin kõigi majas tegutsevate inimeste eest, kui ütlen, et oleme uhked kasutusele võetud roheliste lahenduste üle. Keskkonnasäästlikud standardid aitasid meid ka lähemale LEED Platinum sertifikaadile, mille aprillis seinale riputasime,” rääkis Loigu.  

Muusika eest hoolitsesid Daniel Levi trio ja DJ Fieldz, kes südalinna hoovis meeleolu lõid. Huvilistele avanes võimalus võtta osa majatuurist ja näha oma silmaga, mida hoones keskkonna vaatenurgast ära on tehtud. Külaliste kõhud täitsid erinevad food truck’id. 

GALERII (Karli Saul): https://bit.ly/3Ahe53n  

Lisainfo:  

Kaarel Loigu  

Capital Mill tegevjuht  

kaarel.loigu@capmill.eu   

+372 503 2845 

 

VEEL UUDISEID

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks