Andrea Nastaj

Vastavuskontrollijuht


Andrea on sündinud ja üles kasvanud Šveitsis, riigis, kus on neli ametlikku riigikeelt. Andrea peab ennast kiireks õppijaks ning oma rahvusvahelise tausta tõttu on teda alati saatnud kiire võime kohaneda uute elukeskkondadega.

Ta on lõpetanud St. Galleni ülikooli ning omab bakalaureusekraadi ärijuhtimises ning magistrikraadi rahanduses ja raamatupidamises. Edasine karjäär viis ta Genfi, Luganosse ja Zürichi, kus ta töötas privaatpanganduse suhete juhina, ehitades üles oma rahvusvahelist võrgustikku. Andrea omab laialdast kogemust valdkondades nagu vastavuskontroll ja rahandus - suhtlus vastavus- ja riskiosakondadega uute klientide kaasamisel ja olemasolevate klientide ülevaatamisel, jälgides pidevalt finantssektori suuniste, reeglite ja juriidiliste nõuete arenguid.

Capital Millis vastutab Andrea AML (anti-money loundering) valdkonna eest ning arendab suhteid väliste teenusepakkujate ja investoritega.

Teda saadab elus moto: „Kõigis asjades on mõõde“. Ta on väga laia silmaringiga ning huvitub väga erinevatest eluvaldkondadest nagu näiteks ajalugu, psühholoogia, bioloogia, meditsiin ja aiandus.