Pressiteade: Capital Mill tähistas Luise 13 elamuhoone ehitusel sarikapidu

Luise 13 sarikapidu

Capital Milli uusarenduses aadressil Luise 13 peeti neljapäeval sarikapidu. 2024. aasta lõpuks valmib Tallinnas Kassisaba piirkonnas eksklusiivne kortermaja, kus leiavad endale kodu 14 perekonda.

„Luise 13 ehitus on liikunud plaanipäraselt – eelmise aasta juulis löödi kopp maasse ning praeguseks oleme jõudnud ehitustöödega niikaugele, et saame hoonelt sarikapärja alla tuua,“ lausus Capital Milli ehitusdirektor Silver Neemelo. „Täname ehitusettevõtet Grand Ehitus hea töö eest ning samuti esimesi tulevaste kodude ostjaid.“

Silver Neemelo sõnul on rõõm näha, et Tallinna kesklinn on jätkuvalt väga atraktiivne koht elamiseks, kodude loomiseks ja ka investeerimiseks. Luise 13 puhul on tegemist arendusprojektiga, kus kõik eluks vajalik on tõepoolest käe ja jala juures, tehes igapäevaelu korraldamise võimalikult lihtsaks ja muretuks. Jalutuskäigu kaugusel asuvad vanalinn, Tõnismägi ja Kristiine – seega on ümbruskonnas olemas kaubanduskeskused, koolid, lasteaiad, pargid ja paljud muud asutused. Luise 13 on eri arhitektuuristiilide ühendavaks lüliks ning sulandub oma keskkonda ideaalselt.

„Kinnisvarasektorile on nii möödunud kui ka jätkuv aasta olnud keerulise turuolukorra tõttu piisavalt väljakutseid sisaldavad, kuid samas ka põnevad,“ ütles Silver Neemelo ning lisas, et tajub tugevalt, kuidas tänane klient on väga teadlik oma soovide, vajaduste ja ka võimaluste osas. „Otsitakse kodusid, mis on ökonoomsed, kus palju on rõhku pandud detailidele, projekti planeeringule ja keskkonnale tervikuna.“

Luise 13 hoone arhitektuuri tegi Apex Arhitektuuribüroo juhtivad arhitektid Ove Oot, Janar Blehner ja Signe Kits

Capital Mill on 2008. aastal rajatud ettevõte, mis on keskendunud kinnisvarainvesteeringule Balti riikidesse ning tänane portfellimaht ulatub 500 miljoni euroni. Ettevõtte meeskond omab pikaaegset kogemust kinnisvaraarenduse valdkonnas. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid kinnisvara objekte Eestis, Lätis ja Leedus.

Fotod (Kalev Lilleorg): https://bit.ly/4axCC4W

Luise 13 välisvaated: https://bit.ly/43VhB1z

Lisainformatsioon:
Silver Neemelo
+372 5343 5040
Capital Mill OÜ
silver.neemelo@capmill.eu

VEEL UUDISEID

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks