Capital Mill arendab Roo Prismat

Prisma laieneb jõuliselt ning avab tuleva aasta lõpus uue kaupluse Harku vallas Roo teel.

Prisma avab peagi Tiskre ja Linnamäe supermarketid ning järgmisel aastal Roo Prisma, Saue prisma, Rapla Prisma ning Porto Franco Prisma. “Prisma pakub parimat kvaliteeti ja soodsaimat hinda, mida kinnitavad ka ostukorvi uuringud. Roo Prisma hakkab sarnaselt teiste Prismadega olema väga laia tootevalik. Kauplusesse on planeeritud Food Market` i ala, kust on võimalik soetada värsket liha ja kala, samuti värskeid valmistooteid. Roo Prisma avamisega Harkus loome juurde üle 20  töökoha,” ütles Prisma Eesti maajuht Teemu Kilpiä.

Kaubavaliku ja -eelistuste osas ootab Prisma kohalike elanike soove. “Kõik kliendid saavad Prisma kodulehel avaldada arvamust, milline peaks olema Roo Prisma tootevalik. „Me tahame pakkuda kõige paremat igapäevast ostukeskkonda, seda nii kaubavaliku, kvaliteedi kui ka hinna poolest,” toonitas Kilpiä.

Roo Prisma ehitus algab juba sel kuul ja hoone valmib tuleva aasta sügiseks. Uus keskus rajatakse arenevasse piirkonda Harku järve läheduses. Keskuse üldpind on 3300 m2, millest Prisma pindala on 2500 m2.

„Roo tänava kinnistu asukoht on logistiliselt väga soodne. See asub linnapiiril, on väga heas ühenduses magistraalteedega ning piisava suurusega, et tagada klientidele mugav ligipääs ja parkimine,“ ütles hoone arendaja Capital Milli ehitusjuht Silver Neemelo.  „Asukoha atraktiivsust tõstab veelgi Paldiski mnt ja Järvekalda tee lähedus, mida läbivad päevas tuhanded autod“.

Hoone on kavandatud A-energiaklassi hoonena. “Prisma jaoks on väga oluline, et meie tegevuse jalajälg keskkonnale oleks võimalikult väike ning Roo Prisma projekteerimise ja ehitamise käigus on seda silmas peetud. Näiteks kasutame kauplustes vaid LED-valgusteid ning suuname tehnosüsteemide jääksoojuse hoone kütmisesse,” lisas Kilpiä. Kaupluse jahutamine toimub CO2 baasil, et mitte eritada kahjulikke gaase. Kaupluse juurde tuleb laadimispunkt elektriautodele.

Uue kaupluse investeeringu kogumahuks on ca 6 miljonit eurot.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku üheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd pea 900 inimesele. Prisma on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga poekett Eestis. ePrisma on kõige laiema kaubavalikuga veebipood Eestis. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel.

VEEL UUDISEID

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks