Capital Mill tasub uue kampaania raames Sinu kodu poole aasta laenumaksed

Laaneserva kampaania


Capital Mill siseneb elamusuuna turule kampaaniaga “Maksame Sinu kodu poole aasta laenumaksed”.
Pakkumine rakendub kahele unikaalsele elamuprojektile: looduskaunile Laaneserva elamurajoonile Haabneemes ja Luise tänaval asuvale erilisele ja omanäolisele kortermajale.
 

Laaneserva elamurajoon, mis valmib juba selle suve jooksul, pakub võimalust elada pealinna lähedal, kus mereõhk kohtub metsakohinaga. Viimsi poolsaarel asuv rahu ja vaikus on vaid 20-minutilise autosõidu kaugusel pealinnast, kuid samas pakub kauneid jalutus- ja spordiradasid ning mere lähedust. Laaneserva arenduses on saadaval neljatoalised (ja üksikud viietoalised) terrassiga ridaelamud, millest osad on varustatud saunaga.
Lisainfot Laaneserva projekti kohta saab leida veebilehelt
Laaneserva.ee.
Laaneserva kampaaniapostitusi saab edasi jagada Facebookis nii eesti keeles kui ka vene keeles.

Luise 13 asub ajaloolises Kassisaba piirkonnas, kus omanäolised puitfassaadid ja põnev arhitektuur rõhutavad rajooni unikaalsust. Vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel asuvad vanalinn, Tõnismägi ja Kristiine, pakkudes elanikele suurepäraseid võimalusi linna nautimiseks. Luise tänaval on saadaval kahe- ja kolmetoalised ning mõned viietoalised korterid.
Lisainfo Luise 13 projekti kohta on saadaval veebilehel
Luise13.ee.
Luise kampaaniapostitusi saab edasi jagada Facebookis nii eesti keeles kui ka vene keeles.

Kampaania digi- ja välimeedias kestab märtsi lõpuni. Kampaania tingimustega saab lähemalt tutvuda Laaneserva veebilehel ja Luise veebilehel.

 

VEEL UUDISEID

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks