TalTechi stipendiumikonkurss: Kaarel Loigu andis Capital Milli stipendiumi üle Daniel Tootsmanile!

TalTechi kevadisel stipendiumikonkursil teenis Capital Milli stipendiumi ehitiste projekteerimist ja ehitusjuhtimist studeeriv Daniel Tootsman!

Capital Mill andis inseneriteaduskonna ehituse- ja planeerimise valdkonna all stipendiumi välja juba teist aastat järjest.

“Danieli puhul jäi silma, et tema nägemus hoonete ja rajatiste arengusuundadest 15. aasta perspektiivis ühtib paljuski meie nägemusega. Ka õpingute jooksul on ta näidanud pühendumust ja ambitsiooni, mille ta kahtlemata sektorisse tööle tulles endaga kaasa toob,” selgitab Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu, miks just Daniel valituks osutus.
“Samuti avaldas Daniel soovi, et teha võimalusel disaini praktika just meie juures,” näeb Kaarel ette ka lähemat potentsiaalset koostööd Danieliga tulevikus.

Stipendiumile kandideerija pidi esitama oma nägemuse, milline võiks tulevikus olla hoonete ja rajatiste suurimad arengusuunad või muudatused 15. – 20. aasta perspektiivis. 

Kaarel leiab, et edukad ettevõtted peaksid alati kasutama võimalust näidata, et nad hoolivad: “Meie jaoks on see märk ettevõtte küpsusest ning osa vastutustundlikust käitumisest ühiskonnas tervikuna. Samuti võimalus ja tahe panustada noortesse, kes loovad uut homset meile kõigile.” 

VEEL UUDISEID

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks