Capital Milli omanikud müüsid gaasiettevõtte Energate

Capital Milli omanikud müüsid värske tehinguga gaasiettevõtte Energate, mida on edukalt väärindatud selle soetamisest peale 2016. aastal.  

Kinnisvaraarendusega tegeleva Capital Milli partner Marko Kull lausus, et müügitehingust vabanenud kapital suunatakse uutesse kinnisvaraarendustesse ja elektritootmisesse Energiaturu meeskonna eestvedamisel. 

“Capital Milli juhtimisel on Energate viimase nelja aasta jooksul tublisti kasvanud. Tegemist on atraktiivse ja kasumliku gaasiettevõttega, mille müük paneb väärika punkti 2020. aasta tegevusele,” ütles Kull ja kinnitas, et vaatamata uuele tehingule on energeetika valdkond Capital Milli meeskonnale jätkuvalt huvitav ärisuund.  

Energate’i müügitehingut nõustasid müüja poolel advokaadibüroo Ellex Raidla ja Baltikumi juhtiv sõltumatu investeerimispanganduse ettevõte Redgate Capital, mis nõustab keskmise suurusega ettevõtteid kapitali kaasamisel ning ettevõtete ühinemisteomandamiste ja kinnisvaratehingute läbiviimisel.  

„Investorite huvi energia ja taristuettevõtete vastu on Eestis endiselt suur. Energatei puhul on tegemist ennast turul juba tõestanud ning ka jätkuvalt tugeva kasvupotentsiaaliga ettevõttega. Usun, et uue omaniku käe all kasvab ettevõte veelgi ja samas saavad endised omanikud keskenduda oma põhitegevusele, kommenteeris tehingut Redgate Capitali partner Mart Altvee. 

Lisainfo:
Marko Kull
Capital Mill
Partner
E-post: marko.kull@capmill.eu
Mob: +372 524 5665 

VEEL UUDISEID

LOO OMA JÄRGMISE PROJEKTI STRATEEGIA

Broneeri aeg erakonsultatsiooniks